| Nazwa produktu | lekkie, przenośne światło górnicze LED |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 7000 mAh akumulator litowo-jonowy 18650 |
| Tryby oświetlenia | Normalnie-stron-auxiliary |
| Prąd operacyjny LED | 520MA-1200MA-200MA |
| Jasność | 12000LUX-23000LUX-1500LUX |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 7Ah |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,CCC,ATEX |
| Użycie | oświetlenie podziemne, oświetlenie górnicze |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Wodoodporny | IP68, 20M |
|---|---|
| Materiał korpusu lampy | plastikowy |
| Bateria | bateria litowa |
| Jasność | 150 lumenów |
| Typ baterii | Akumulator litowo-jonowy |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Nazwa produktu | Światła górnicze o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |