| stopień oświetlenia | 15000 luksów-25000 luksów |
|---|---|
| Główny prąd świetlny | 800mA |
| Lumen | 348 lum |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Waga | 480G |
| Układ LED | Epistar |
|---|---|
| Źródło światła | SMD2835 |
| Konfiguracja diod LED | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED na metr |
| Władza | 8/ 15/ 17/ 18 W/ m |
| Kolor oświetlenia | Biały / ciepły biały / zimny biały / RGB |
| Układ LED | Epistar |
|---|---|
| Źródło światła | SMD2835 |
| Konfiguracja diod LED | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED na metr |
| Władza | 8/ 15/ 17/ 18 W/ m |
| Kolor oświetlenia | Biały / ciepły biały / zimny biały / RGB |
| Szczegóły pakowania | Jedna lampa i instrukcja obsługi |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Możliwość Supply | 10000 szt./miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny Shenzhen |
| Nr modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Aplikacja | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa przedmiotu | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Kolor | zielony |
|---|---|
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Pojemność baterii | 2000 mAh - 5000 mAh |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Nazwa produktu | Stojak do ładowania |
|---|---|
| Użycie | do ładowania lamp górniczych przewodowych GL5-B |
| ochrona | Zabezpieczenie przed zwarciem, przeładowanie, przetężenie, przepięcie |
| Napięcie wejściowe i prąd | 110 V-240 V/10 A |
| napięcie i prąd wyjściowy | 4,2 V/2 A |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Materiał | komputer |
| Główna jasność światła | 23000 luksa |
| Główne światło świeci | 264 LUM |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |