| Numer modelu | GL-T666 |
|---|---|
| Źródło światła | jedno główne światło |
| Długość życia | 100000 godz |
| Czas pracy | Dziewiąta godzina |
| Waga | 360g |
| Numer modelu | GL-T666 |
|---|---|
| Źródło światła | jedno główne światło |
| Długość życia | 100000 godz |
| Czas pracy | Dziewiąta godzina |
| Waga | 360g |
| Numer modelu | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Źródło światła | SMD2835 |
| Moc/m | 8W/M |
| Długość życia | 5 lat |
| Czas pracy | 50000 |
| Numer modelu | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Źródło światła | SMD2835 |
| Moc/m | 8W/M |
| Długość życia | 5 lat |
| Czas pracy | 50000 |
| Numer modelu | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Źródło światła | SMD2835 |
| Moc/m | 8W/M |
| Długość życia | 5 lat |
| Czas pracy | 50000 |
| Poziom wodoodporności | IP67 |
|---|---|
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Waga | 250 gramów |
| Czas pracy | 12 godzin |
| Strumień świetlny | 10000 lm |
| Oświecony | 96lum |
|---|---|
| Moc | 100W |
| Główna moc światła | 1,1 W |
| Świetlny | 232 lum |
| Okres życia | 100000 godzin |
| Jasność na 1 metr | 10000 luksów |
|---|---|
| Moc LED | 3W |
| Słaby prąd świetlny | 260mA |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Tryby oświetlenia | normalny - mocny - SOS |
| Źródło światła | SMD2835 |
|---|---|
| Serwis rozwiązań oświetleniowych | Projekt oświetlenia i obwodów elektrycznych, instalacja projektu |
| Ocena IP | IP68 |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 110 V (± 10%) |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie kartonu |
| Jasność | 7000 luksów - 13000 luksów - 20000 luksów |
|---|---|
| Oświecony | 178 lum - 232 lum - 375 lum |
| Moc światła głównego | 0,81 W - 1,78 W - 2,56 W |
| Główny prąd świetlny | 200mA - 400mA - 800mA |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |