| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
|---|---|
| Typ baterii | Litowo-jonowy |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Świetlny | 232lum |
| Czas świecenia | 12 godzin |
| Źródło światła | Jedno światło główne |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 6.4Ah akumulator litowy |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Słaby prąd świetlny | 260mA |
| Wodoodporna ocena | IP68 |
|---|---|
| Główna moc światła | 0,74 W |
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Główny czas trwania diody LED | 16-18 godz |
| Czas pracy | 60 godz.-33 godz.-22 godz. |
| Kąt wiązki | 30° - 120° |
|---|---|
| Opcja montażowa | Mocowanie sufitowe/montaż na haku |
| Materiał korpusu lampy | plastikowy |
| Życie | 100 000 godzin |
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Model | GL-AFL-200W-H |
|---|---|
| CCT | 3000 ~ 6500 tys |
| Świetliste | 26000 mb |
| woltaż | AC100-240 V |
| Rozmiar | Szer.: 278 mm Wys.: 510 mm |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Tryby oświetlenia | główny - główny/pomocniczy - wyłączony |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,6 Ah |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Odporność na uderzenia | Spadek do 1 metra |
| Żywotność baterii | 8 - 12 godzin |
| Cykle baterii | 1200 cykli |