| Numer modelu | GL-T666 |
|---|---|
| Źródło światła | jedna dioda Cree |
| Długość życia | 100000 godz |
| Czas pracy | 8 godz |
| Waga | 280G |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
|---|---|
| Czas świecenia roboczego | 16 / 18 godzin |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność akumulatora | 6.6Ah / 7.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
|---|---|
| Czas świecenia roboczego | 13-15 godzin |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Główny prąd świetlny | 800mA |
| Nazwa produktu | Światła górnictwa węglowego |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Światło górnicze |
|---|---|
| Lumen | 1000 lumenów |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Źródło prądu | Bateria do ponownego naładowania |
| Waga | 450g |
| Nr modelu | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno główne jasne cree |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 6,4 Ah 18650 |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Model nr. | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno główne jasne cree |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 3,2 Ah 18650 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Nazwa produktu | Pas górniczy |
|---|---|
| Materiał | Poliester przemysłowy |
| materiał klamry | Stal nierdzewna 304 |
| Szerokość | 38 mm |
| Długość | 1400 mm |
| Napięcie wyjściowe | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Przebiegi wyjściowe | Czysta sinusoida |
| Moc znamionowa | 500 W |
| Zakres częstotliwości wyjściowej | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia | Tak, usuwanie zwarć, automatyczne rozbrojenie |
| Napięcie wyjściowe | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Przebiegi wyjściowe | Czysta sinusoida |
| Moc znamionowa | 500 W |
| Zakres częstotliwości wyjściowej | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia | Tak, usuwanie zwarć, automatyczne rozbrojenie |