| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Stopień oświetlenia | 2700K-6500K |
| napięcie | AC85-265V |
| Wodoodporny | IP68 |
| Wodoodporny | IP67 |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Materiał | ABS |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Lumen | 216 lumenów |
| Nazwa produktu | KL5LM(A) przewodowa żarówka górnicza |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Lumen | 216 lumenów |
| Waga | 418g |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Nazwa produktu | Przewodowa lampa górnicza z akumulatorem |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Wodoodporny | IP67 |
| Waga | 418g |
| Wodoodporny | IP67 |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Materiał | ABS |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Lumen | 216 lumenów |
| Nazwa produktu | GL2.5-A Bezprzewodowa Lampa Kapularna |
|---|---|
| Jasność | 4000 LUKSÓW |
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Materiały | PC + silikon |
|---|---|
| Części, jeśli są lekkie | Boczne światło ostrzegawcze i środkowe światło dodatkowe |
| Tryby oświetlenia centralnego światła roboczego | Słaby silny |
| Świetlny środkowego światła roboczego | 30Lum-70Lum |
| Jasność środkowego światła roboczego | 500 luksów-1200 luksów |
| Źródło światła | Jedno światło główne i sześć świateł pomocniczych |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2200 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 230mA |
| Moc światła głównego | 0,74 W |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność akumulatora | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Ocena IP | IP68 |