| Odporność na uderzenie | ≥1,5m |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie sufitowe |
| Stosowanie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Życie | 100 000 godzin |
| Czas ładowania | 4-6 godz |
| Aplikacja | Górnictwo, budownictwo, przemysł itp. |
|---|---|
| Nr modelu | GL-T666 |
| Regulowany kąt | 90 stopni |
| Ocena IP | IP65 |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
|---|---|
| Waga | 191g |
| CRI | RA> 80 |
| Moc | 100W |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Stosowanie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
|---|---|
| Czas pracy | 16 godzin |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Czas ładowania | ≤8 godzin |
| Lumen | 216 lum |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
|---|---|
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Moc | 10-100 W |
| Nazwa przedmiotu | GL8-C |
|---|---|
| Kolor | żółty |
| Lumen | 261 lum |
| Wodoodporny | IP68 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Stopień oświetlenia | 2700K-6500K |
| napięcie | AC85-265V |
| Wodoodporny | IP68 |
| Wodoodporny | IP67 |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Materiał | ABS |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Lumen | 216 lumenów |
| Nazwa produktu | KL5LM(A) przewodowa żarówka górnicza |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Lumen | 216 lumenów |
| Waga | 418g |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Nazwa produktu | Przewodowa lampa górnicza z akumulatorem |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Wodoodporny | IP67 |
| Waga | 418g |