| Temperatura pracy | -40 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Tworzywo | PC |
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Główne światło świeci | 348 lum |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Temperatura pracy | -40 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Tworzywo | PC |
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Główne światło świeci | 348 lum |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Główna jasność światła | 5000 LUKSÓW |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Ocena IP | IP65 |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Regulowany kąt | 90 stopni |
| Nazwa przedmiotu | GLC-6M |
|---|---|
| Długość życia | 100 000 godzin |
| Model | Lampa |
| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
|---|---|
| Ocena IP | IP65 |
| Personalizacja | Dostępny |
| Odporność na uderzenia | IK07 |
| Waga | 150-300 gramów |
| Odporność na uderzenia | Spadek z 2 metrów |
|---|---|
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Odległość wiązki | 200 metrów |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 7Ah |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Oświecony | 96lum |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Waga | 150 - 300 gramów |
| Napęd nominalny | 3.7V |
|---|---|
| Wytrzymałość 1m, luks | 5000 LUKSÓW |
| Nazwa produktu | Światła dla hełmów dla kopalni |
| Lumen | 96 LUM |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |