| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 300mA |
| Moc światła głównego | 1,1 W |
| Kąt wiązki | 90 stopni |
|---|---|
| Moc światła głównego | 0,74 W |
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Napięcie standardowe | 3.7V |
| Materiał | Plastiki i metale |
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Typ baterii | Naładowanie akumulatora 18650 |
| Wodoodporny | IP68 |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Czas pracy | 16 ~ 18 godzin |
|---|---|
| Klasa IP | wodoodporność IP67 |
| Główny prąd świetlny | 280mA |
| Główne światło świeci | 169 lum |
| Oświetlenie oświetleniowe | 4000 LUKSÓW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Jedna lampa i instrukcja obsługi |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Możliwość Supply | 10000 szt./Miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny Shenzhen |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Poziom wodoodporności | IP67 |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Gwarancja | 2-5 lat |
| Moc | 10W-100W |
| Aplikacja | Górnictwo, tunel, plac budowy |