| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 300MA |
| Moc światła głównego | 1,1 W |
| Nazwa produktu | Kopalnia bezprzewodowa |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Światło górnicze |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Światło górnicze z podkładką bezpieczeństwa |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Akumulator | Bateria litowa |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Aktualny | 180mA |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Waga | 143g |
| Użycie | Używany do oświetlenia roboczego górnika |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa z półprzewodem i tylnym światłem ostrzegawczym |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
|---|---|
| Główny czas trwania diody LED | 16-18 godz |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| napięcie | AC 100-240V |
| Kwalifikacja IP | IP68 |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność akumulatora | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Kwalifikacja IP | IP68 |
| Źródło światła | Jedno światło główne i sześć świateł pomocniczych |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2200 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 230mA |
| Moc światła głównego | 0,74 W |