| Życie | 100 000 godzin |
|---|---|
| Główne światło świeci | 528 LUM |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Wodoodporny | IP68, 20M |
| Kąt wiązki | 120 ° |
| Nazwa przedmiotu | GL4.5-A |
|---|---|
| Waga | 420g |
| Stopień IP | Wodoodporny IP67 |
| Pojemność | 6,6ah\7,8ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Nr modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Aplikacja | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa przedmiotu | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Nr modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Aplikacja | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa przedmiotu | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Nr modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Aplikacja | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa przedmiotu | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
|---|---|
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Życie | 100 000 godzin |
|---|---|
| Regulowany uchwyt lampy | 90° |
| Ciągły czas pracy | >15 |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| Waga | 150 gramów |
| Temperatura pracy | -40 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Tworzywo | komputer |
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Główne światło świeci | 348 lum |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Nr modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Aplikacja | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa przedmiotu | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 300MA |
| Moc światła głównego | 1,1 W |