| Nazwa produktu | Światło górnicze dla przemysłu |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Gwarancja | 1 rok |
| Części światła | Boczne światła ostrzegawcze i środkowe światła robocze |
|---|---|
| Źródło światła | 16 diod LED F5 RGB i 1 szt. światła głównego i 6 szt. świateł pomocniczych |
| Tryby oświetlenia centralnego światła roboczego | Słabo-mocno-pomocniczy |
| Świetlny środkowego światła roboczego | 120Lum-350Lum-50Lum |
| Jasność środkowych świateł roboczych | 1500 luksów-6000 luksów |
| Części światła | Boczne ostrzeżenie oświetlenia i oświetlenie środkowe |
|---|---|
| Źródło światła | 16 diod LED F5 RGB i 1PC główne światła i 12 szt. Lampki pomocnicze |
| Tryby oświetlenia centralnego światła roboczego | Słaba biała biała biała biała biała biała biała |
| Świetlny środkowego światła roboczego | 100lum-195lum-35lum-60lum |
| Jasność środkowych świateł roboczych | 2500LUX-6000LUX-1500LUX-2200LUX |
| Praca | Dostępne OEM/ODM |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 13,6 Ah |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| CRI | RA> 80 |
| Temperatura kolorów | 5000K-6500K |
| Typ baterii | Jon litowy |
|---|---|
| Strumień świetlisty | 1000-20000lm |
| Okres życia | 100000 godzin |
| Temperatura kolorów | 2700-6500K |
| Bateria | Bateria litowa |
| Orzecznictwo | CE, |
|---|---|
| Stosowanie | Przemysłowy, |
| Źródło światła | 400pcs |
| Ocena IP | IP66 |
| Materiał korpusu lampy | Aluminium |
| Orzecznictwo | CE, |
|---|---|
| Stosowanie | Przemysłowy, |
| Źródło światła | 576 SZT |
| Ocena IP | IP66 |
| Materiał korpusu lampy | Aluminium |
| Orzecznictwo | CE, |
|---|---|
| Stosowanie | Przemysłowy, |
| Źródło światła | 210szt |
| Ocena IP | IP66 |
| Materiał korpusu lampy | Aluminium |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Nr modelu | GLC-6s |
| Woltaż | AC85-265V |
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Długość życia | 100 000 godzin |
|---|---|
| Czas pracy | 16 - 18 godzin |
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 7Ah |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |