| Części światła | Boczne światła ostrzegawcze i środkowe światła robocze |
|---|---|
| Źródło światła | 16 diod LED F5 RGB i 1 szt. światła głównego i 6 szt. świateł pomocniczych |
| Tryby oświetlenia centralnego światła roboczego | Słabo-mocno-pomocniczy |
| Świetlny środkowego światła roboczego | 120Lum-350Lum-50Lum |
| Jasność środkowych świateł roboczych | 1500 luksów-6000 luksów |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | LED |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Części światła | Boczne światła ostrzegawcze i środkowe światła robocze |
|---|---|
| Źródło światła | 16 diod LED pojedyncze światło i 12 białych świateł auxLiliary |
| Tryby oświetlenia centralnego światła roboczego | Zimna biała kombinacja białych cieplnych |
| Świetlny środkowego światła roboczego | 35lum-60lum-90lum |
| Jasność środkowych świateł roboczych | 1500LUX-2000LUX-3000LUX |
| Gwarancja | 3-5 lat |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C-+45 ° C. |
| Stosowanie | oświetlenie podziemne, oświetlenie górnicze |
| Czas ładowania | 4-6 godz |
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Gwarancja | 2 lata |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Wodoodporna ocena | IP68 |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| Orzecznictwo | CE, |
|---|---|
| Stosowanie | Przemysłowy, |
| Źródło światła | 576 SZT |
| Ocena IP | IP66 |
| Materiał korpusu lampy | Aluminium |
| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Opcje montażu | Sufit, ściana, słup |
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| Pojemność | 13,6 Ah |
| Opcja montażowa | Mocowanie sufitowe/montaż na haku |
|---|---|
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| Regulowany uchwyt lampy | 90° |
| Color Temperature | 5000K - 6500K (Daylight White) |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |