| Aplikacja | Miejsca górnicze, budowlane, przemysłowe |
|---|---|
| Typ baterii | Jon litowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Główny czas trwania diody LED | 16-18 godz |
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
| Czas pracy | 13Hrs - 15 godzin |
|---|---|
| Moc | 10-100 W |
| Pojemność | 6,6ah\7,8ah |
| Świetlny | 169 lum |
| Życie | 100 000 godzin |
| Nazwa elementu | GS12-A |
|---|---|
| Główna jasność światła | 15000 luksów - 25000 luksów |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Stosowanie | Przemysłowe, przeciwpożarowe |
| Życie | 100 000 godzin |
| Czas trwania | 16Hours |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Cechy | Oszczędność energii, długa żywotność, wysoka jasność |
|---|---|
| Nr modelu | GL2.5-A |
| Główny czas trwania diody LED | 16-18 godz |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
| Ciągły czas pracy | 15 godzin |
| Czas świecenia | 12 godzin |
|---|---|
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Aplikacja | Górnictwo, budownictwo, przemysł |
| Główna jasność światła | 23000 luksa |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 300MA |
| Moc światła głównego | 1,1 W |