| Nazwa produktu | GLT-2 bezprzewodowe światło świetlne kopalni Led Miner |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | Światła dla hełmów górniczych |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | lekkie, przenośne światło górnicze LED |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowe latarki do kasków |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Gwarancja | 1 rok |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
|---|---|
| Wykorzystanie | górnictwo, przemysł, kemping, awaryjne |
| Ocena IP | IP68 |
| Gwarancja ((Rok) | 1 rok |
| Moc lampy (w) | 2,96 W |
| Oświecony | 221 lum |
|---|---|
| stopień świecenia lampy | 15000 luksów |
| Cykl baterii | 1200 razy |
| Stopień IP | IP 68 |
| Nazwa lampy | Światło LED z osłoną górniczą |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
|---|---|
| Użycie | górnictwo, przemysł, kemping, awaryjne |
| Ocena IP | IP68 |
| Gwarancja ((Rok) | 1 rok |
| Moc lampy (w) | 2,96 W |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 7800 mah lit-jon akumulator 18650 |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Oświecony | 216 lum |
| Jasność | 12000 luksów |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
| Główna moc światła | 1,67 W |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |