| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Model nr. | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno główne jasne cree |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 3,2 Ah 18650 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Pojemność baterii | 7800 mah lit-jon akumulator 18650 |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| Klasa IP | wodoodporny IP68 |
| Poziom wodoodporny | IP68 |
| Oświecony | 96lum |
|---|---|
| Moc | 100W |
| Główna moc światła | 1,1 W |
| Świetlny | 232 lum |
| Okres życia | 100000 godzin |
| Aplikacja | Górnictwo, budownictwo, przemysł itp. |
|---|---|
| Nr modelu | GL-T666 |
| Regulowany kąt | 90 stopni |
| Ocena IP | IP65 |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | Bezprzewodowa lampa nasadkowa GL2.5-C |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Oświecony | 143 lum |
| Moc światła głównego | 1,1 W |
| Główny prąd świetlny | 300MA |
| Model | GS12-A Lampa trzonkowa z półprzewodem |
|---|---|
| Jasność | 15000 luks - 25000 luks |
| Moc światła głównego | 1,5 W - 3 W |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |