| Pojemność baterii | Bateria 7AH |
|---|---|
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| Ciągły czas pracy | >15 |
| Gwarancja | 3-5 lat |
| Nr modelu | GLC12-A |
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
|---|---|
| Nazwa produktu | Lampy górnicze LED |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Poziom wodoodporności | IP67 |
| Nazwa produktu | Lampa główna górników |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Górniczy reflektor |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Światło LED dla górników |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | bezprzewodowe światło głowicy górniczej |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 25000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 385 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Słabe-praca-mocne-aux.-SOS 5 trybów oświetlenia |
| Władza | 2,96 W |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Numer modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa pozycji | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |