| Nazwa produktu | Bezprzewodowe lampy górnicze |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Led Miner Head Lamp bezprzewodowa z wyświetlaczem |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Moc światła głównego | 1,3 W |
| Ciągły czas pracy | >15 |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Nazwa produktu | Lampa LED z trzonkiem 6,8Ah, górnictwo podziemne |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Lumen | 216 lum |
| Nazwa produktu | LED |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |
| Nazwa produktu | Przenośna lampa głowiczna LED dla górników |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Akumulator | Bateria litowa |
| Materiał | ABS |
| Pojemność akumulatora | 3.7V |
| Stosowanie | Przemysłowe, przeciwpożarowe |
|---|---|
| Ciągły czas pracy | 15 godzin |
| Model nr | GLC-6M |
| Okres życia | 100000 godzin |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
|---|---|
| Władza | 1,67 W |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Miejsca górnicze, budowlane, przemysłowe |
|---|---|
| Typ baterii | Jon litowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Główny czas trwania diody LED | 16-18 godz |
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
| Nazwa produktu | Wszystkie w jednej konstrukcji bezprzewodowe światła kopalniane |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |