| stopień oświetlenia | 25000 LUKSÓW |
|---|---|
| Nazwa elementu | GL2,5-C |
| Oświecony | 216lum |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| Klasa IP | wodoodporny IP68 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Silikon |
| Długość | 5 m/rolka, 10 m/rolka |
| Możliwość ściemniania | - Tak, tak. |
| Kąt wiązki | 120° |
| Kąt wiązki | 120° |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | AC 220V |
| Materiał | Silikon |
| Typ diody LED | SMD5050 |
| CRI | 85+ |
| Rodzaj ładowalny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Czas ładowania | 3 godz |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Temperatura koloru | 6000K |
| Temperatura pracy | -40 - 60 stopni |
| Moc/miernik | 12 W |
|---|---|
| diody led | 72/m |
| napięcie | prąd stały 36 V |
| Typ diody LED | 5050 |
| Kolor oświetlenia | Chłodny, dostosowywany |
| Czas pracy | 120 godz |
|---|---|
| Czas ładowania | 3 godz |
| prąd ładowania | 1.5A |
| Materiały | PC + silikon |
| Długość fali | Wysokość: 630 / Wysokość: 525 / Szerokość: 465 |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Lumen | 216 lum |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Kwalifikacja IP | IP68 |
|---|---|
| Długość | 5 m/rolka, 10 m/rolka |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura koloru | 3000 K-20000 K dla opcji |
| Napięcie wejściowe | AC 220V |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Western Union, T/T, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |