| Nazwa produktu | GLT-2 lekki górnik węgla |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |
| Czas świecenia roboczego | Wodoodporna, bezprzewodowa lampa czołowa GLT-2 |
|---|---|
| Liczny czas świecenia | 5000 luksów |
| Ekran OLED | 3.7V |
| Cechy | Lekki i bezprzewodowy |
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
|---|---|
| Źródło prądu | Bateria do ponownego naładowania |
| Wodoodporny | IP68 |
| Materiał | ABS |
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Nazwa produktu | Światło górnicze |
|---|---|
| Źródło prądu | Bateria do ponownego naładowania |
| Jasność | 1000 lumenów |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Wodoodporny | IP68 |
| Model nr. | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno główne jasne cree |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,4 Ah 18650 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Model nr. | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno główne jasne cree |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 3,2 Ah 18650 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Aplikacja | Mining, tunel, place budowy itp. |
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Główna jasność światła | 5000 LUKSÓW |
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
|---|---|
| Temperatura kolorów | 2700K-6500K |
| Praca | Dostępne OEM/ODM |
| Poziom wodoodporny | IP68 |
| Czas oczekiwania | 80HRS-100HRS |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 ° |
| Strumień świetlisty | 1000 lm |
| Wodoodporny | IP67 |
| Czas trwania | 16Hours |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
|---|---|
| Jasność | 12500lux-25000lux |
| Gwarancja | 2 lata |
| Woltaż | AC85-265V |
| Klasa IP | wodoodporność IP67 |