| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
|---|---|
| Instalacja | Mocowanie sufitowe, mocowanie ścienne, mocowanie wiszące |
| Certyfikacja bezpieczeństwa | Certyfikat ATEX i IECEx |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| Główne światło świeci | 348 lum |
| Bateria | Bateria litowa |
|---|---|
| pobór energii | 3W-10W |
| Tworzywo | Wytrzymałe tworzywo ABS i stop aluminium |
| Wodoodporność | IP65 |
| Długość życia | 100 000 godzin |
| Główna jasność światła | 15000 luksów - 25000 luksów |
|---|---|
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Lumen | 216 lum |
| Kąt wiązki | 120 ° |
| Życie | 100 000 godzin |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
|---|---|
| Czas świecenia roboczego | 16 / 18 godzin |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność akumulatora | 6.6Ah / 7.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
|---|---|
| Czas świecenia roboczego | 14-16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Pojemność akumulatora | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Główny prąd świetlny | 480mA |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
|---|---|
| Czas świecenia roboczego | 13-15 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Główny prąd świetlny | 800mA |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Jasna, bezprzewodowa lampa górnicza |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza GLT-2 z możliwością ładowania |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |