| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Lumen | 261 lum |
| Główna jasność światła | 15000 luksów - 25000 luksów |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Rodzaj akumulatora | Naładowanie akumulatora 18650 |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,EMC,FCC |
| Użycie | Wydobycie, biwakowanie, przemysł, awaryjne, walki przeciwpożarowe |
| Źródło światła | Cree LED |
| Ocena IP | IP68 |
| Źródło światła | LED, światło główne i światło pomocnicze |
|---|---|
| Typ baterii | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Typ | Reflektory |
| Ocena IP | IP68 |
| Gwarancja (rok) | 1 |
| Cechy | Oszczędność energii, długa żywotność, wysoka jasność |
|---|---|
| Nr modelu | GL2.5-A |
| Główny czas trwania diody LED | 16-18 godz |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
| Ciągły czas pracy | 15 godzin |
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
| Główna moc światła | 0,74 W |
| Główna jasność światła | 15000 luksów - 25000 luksów |
| Czas pracy | 15h - 10h |
|---|---|
| Źródło zasilania | Bateria |
| Główna moc światła | 2,96 W |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
|---|---|
| Użycie | Używany do oświetlenia roboczego górnika |
| Jasność | 4000 luksów |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 2,8 Ah |
| Długość życia | 100000 godz |
| Czas oczekiwania | 16-18 godz |
|---|---|
| Temperatura barwowa | 5000K |
| Temperatura pracy | -40°C do 50°C |
| Typ baterii | Naładowanie akumulatora 18650 |
| Opcja montażowa | Mocowanie sufitowe/montaż na haku |
| Strumień świetlny | 10000 lm |
|---|---|
| Waga | 150 gramów |
| Nr modelu | GLD-6 |
| Odporność na uderzenia | Spadek z 2 metrów |
| Odporność na wodę | IP67 |
| stopień oświetlenia | 4000 luksów |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Ładowalna bateria litowa |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Lumen | 85 lum |