| Poziom wodoodporności | IP67 |
|---|---|
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Waga | 250 gramów |
| Czas pracy | 12 godzin |
| Strumień świetlny | 10000 lm |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Odporność na uderzenia | Spadek do 1 metra |
| Żywotność baterii | 8 - 12 godzin |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Kąt wiązki | 30° - 120° |
|---|---|
| Opcja montażowa | Mocowanie sufitowe/montaż na haku |
| Materiał korpusu lampy | plastikowy |
| Życie | 100 000 godzin |
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| Rodzaj | Lampa górnicza do ponownego ładowania |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Użycie | Przemysł, Kopalnia węgla, górnictwo, awaryjne |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| stopień oświetlenia | 7000 LUX |
|---|---|
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
| Standardowe napięcie | 3.7V |
| Władza | 1,3 W |
| Numer modelu | GLC12-A |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Gwarancja ((Rok) | 1 rok |
| Waga | 480G |
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Moc światła głównego | 3W |
| Oświecony | 348 lum |
| Jasność | 25000 luksów |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Materiał | komputer |
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Główne światło świeci | 348 lum |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Wodoodporny | IP68, 20M |
|---|---|
| Praca | Dostępne OEM/ODM |
| Bateria | Bateria litowa |
| Główna jasność światła | 15000 luksów - 25000 luksów |
| Waga | 480G |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
|---|---|
| Czas trwania | 16Hours |
| Życie | 100 000 godzin |
| Temperatura pracy | -20 ℃ -50 ℃ |
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |