| Źródło światła | Jedno światło główne |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 6.4Ah akumulator litowy |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Słaby prąd świetlny | 260mA |
| Nazwa produktu | Lampa bezprzewodowa do górnictwa |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |
| Nazwa produktu | Światła pokrywające kopalniane przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Władza | 3W |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
| Nazwa produktu | Górniczy reflektor |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Moc światła głównego | 1,4 W - 3 W |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
|---|---|
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Ciągły czas pracy | 15 godzin |
| Praca | Dostępny OEM/ODM |
| Regulowany uchwyt lampy | 90° |
| Nazwa produktu | Lampa główna górników |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Rodzaj | Światło górnicze do podziemia |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Użycie | Przemysł, Kopalnia węgla, górnictwo, awaryjne |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Główne światło świeci | 94 Lum |
|---|---|
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
| Aplikacja | Wydobycie, tunel, plac budowy itp. |
| Główna żywotność światła | 100000 godz |
| Stosowanie | oświetlenie podziemne, oświetlenie górnicze |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |