| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 300mA |
| Moc światła głównego | 1,1 W |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
|---|---|
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
| Źródło zasilania | Bateria do ładowania |
| Strumień świetlny | 10000 lm |
| Długość życia | 100 000 godzin |
| Odległość wiązki | 200 metrów |
|---|---|
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Główna moc światła | 4,4 W |
| Temperatura pracy | -20 ℃ -60 ℃ |
| Typ baterii | Akumulator litowo-jonowy |
| Nazwa przedmiotu | GL8-C |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Lumen | 261 lum |
| Wodoodporny | IP68 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |