| Wodoodporny | IP68, 20M |
|---|---|
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Czas oczekiwania | 16-18 godz |
| Pojemność baterii | 7ah |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
|---|---|
| Typ baterii | Litowo-jonowy |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Świetlny | 232lum |
| Czas świecenia | 12 godzin |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | Western Union, T/T, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
|---|---|
| Żywotność baterii | 8 - 12 godzin |
| Tworzywo | obudowa ze stopu aluminium |
| Certyfikat bezpieczeństwa | Certyfikat ATEX i IECEx |
| Kolor | przezroczysty |
| Kry | ≥80 |
|---|---|
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Odporność na uderzenia | Spadek z 2 metrów |
| Odległość wiązki | 200 metrów |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Główna jasność światła | 5000 LUKSÓW |
|---|---|
| Kry | > 80 |
| Kolor | Czarny |
| Odporność na wodę | IP67 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6800 mAh |
| Napięcie stałe | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 480mA |
| Moc światła głównego | 1,78 W |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6800 mAh |
| Napięcie stałe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 480mA |
| Główna moc światła | 1,78 W |
| Numer modelu | GL4.5-A |
|---|---|
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 4,5 Ah |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 280mA |