| Ocena IP | IP65 |
|---|---|
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| Nr modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Ocena IP | IP68 |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Stopień IP | Wodoodporny IP67 |
|---|---|
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| Regulowany uchwyt lampy | 90° |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura barwowa | 6000 K (chłodna biel) |
|---|---|
| Lumen | 216 lum |
| Poziom wodoodporności | IP67 |
| Praca | Dostępny OEM/ODM |
| Wodoodporny | IP68, 20M |
| Nazwa produktu | GL2.5-A Ładowalna lampa górnicza |
|---|---|
| Świetlny | 85 lum |
| Jasność | 4000 luksów |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 2,8 Ah |
| Długość życia | 100000 godz |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
| Główna moc światła | 1,67 W |
| Praca | Dostępne OEM/ODM |
|---|---|
| jasność | 12500lux-25000lux |
| Model nr | GL4.5-A |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
| Wodoodporna ocena | IP68 |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Życie | 100 000 godzin |
|---|---|
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Odporność na uderzenia | ≥1,5m |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Główne światło świeci | 528 LUM |