| Pojemność akumulatora | 14ah akumulator lit-jonowy |
|---|---|
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Moc światła głównego | 4.07W |
| Oświecony | 530lum |
| Jasność | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Materiał | komputer |
| Główna jasność światła | 5000 LUKSÓW |
| Główne światło świeci | 96 LUM |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Battery Capacity | 14Ah rechargeable li-ion battery |
|---|---|
| Rated Voltage | 3.7V |
| Power of main light | 4.07W |
| Illuminous | 530lum |
| Brightness | 9000lux - 20000lux - 25000lux |
| Aplikacja | Miejsca górnicze, budowlane, przemysłowe |
|---|---|
| Typ baterii | Jon litowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Główny czas trwania diody LED | 16-18 godz |
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
| Stosowanie | Przemysłowe, przeciwpożarowe |
|---|---|
| Ciągły czas pracy | 15 godzin |
| Model nr | GLC-6M |
| Okres życia | 100000 godzin |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Czas trwania | 16Hours |
|---|---|
| Gwarancja | 3-5 lat |
| Temperatura kolorów | 5000-6500K |
| Aplikacja | Przemysł wydobywczy |
| Oświecony | 216lum |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
| Świetlny | 232lum |
| Typ montażu | Mocowanie sufitowe |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Woltaż | AC100-240V |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |