| Żywotność baterii | 1000 cykli |
|---|---|
| Model | Lampa |
| Opcje montażu | Sufit, ściana, słup |
| Ocena IP | IP67 |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Oświecony | 96lum |
|---|---|
| Moc | 100W |
| Główna moc światła | 1,1 W |
| Świetlny | 232 lum |
| Okres życia | 100000 godzin |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nazwa produktu | 5000LUX Led Miners Cap Lamp |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 2.2Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Źródło światła | LED |
| Oświecony | 96lum |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Lampa LED z trzonkiem 6,8Ah, górnictwo podziemne |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |