| Czas działania | 13 - 15 godzin |
|---|---|
| Główny prąd świetlny | 600mA-800mA-1100mA |
| Woltaż | AC100-277V |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Świetlny | 232 lum |
| Ocena IP | IP65 |
|---|---|
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| CRI | RA> 80 |
| Aplikacja | Przemysł wydobywczy |
| Lumen | 232 |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Tworzywo | komputer |
| Główna jasność światła | 23000 luksa |
| Główne światło świeci | 528 mb |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
|---|---|
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Główna moc światła | 0,74 W |
| Moc | 10W-100W |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Czas świecenia | 12 godzin |
|---|---|
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Aplikacja | Górnictwo, budownictwo, przemysł |
| Główna jasność światła | 23000 luksa |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Pojemność akumulatora | 14ah akumulator lit-jonowy |
|---|---|
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Moc światła głównego | 4.07W |
| Oświecony | 530lum |
| Jasność | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| stopień oświetlenia | 15000 luksów-25000 luksów |
|---|---|
| Główny prąd świetlny | 800mA |
| Lumen | 348 lum |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Waga | 480G |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Materiał | komputer |
| Główna jasność światła | 23000 luksa |
| Główne światło świeci | 528 LUM |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Materiał | komputer |
| Główna jasność światła | 23000 luksa |
| Główne światło świeci | 264 LUM |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |