| Nazwa produktu | Wszystkie w jednej konstrukcji bezprzewodowe światła kopalniane |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |
| napięcie | AC85-265V |
|---|---|
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Źródło światła | LED |
| Gwarancja | 2-5 lat |
| Strumień świetlny | 1000-10000 mb |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | LED |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | LED |
| Części światła | Boczne światła ostrzegawcze i środkowe światła robocze |
|---|---|
| Źródło światła | 16 diod LED pojedyncze światło i 12 białych świateł auxLiliary |
| Tryby oświetlenia centralnego światła roboczego | Zimna biała kombinacja białych cieplnych |
| Świetlny środkowego światła roboczego | 35lum-60lum-90lum |
| Jasność środkowych świateł roboczych | 1500LUX-2000LUX-3000LUX |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
|---|---|
| Aplikacja | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Wodoodporny | IP68, 20M |
| Kąt wiązki | Regulacja w zakresie 30° - 120° |
| Gwarancja | 2 lata |
| Nazwa produktu | Światło LED dla górników |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Sprzedam bezprzewodowe lampy górnicze LED |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | LED |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |
| Nazwa produktu | LED |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |