| nazwisko | Ładowalna lampa górnicza |
|---|---|
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Czas świecenia roboczego | 18 godzin |
| Czas pracy | 10 godzin |
| Liczny czas świecenia | 13 do 15 godzin |
| napięcie | AC85-265V |
|---|---|
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Źródło światła | LED |
| Gwarancja | 2-5 lat |
| Strumień świetlny | 1000-10000 mb |
| Nazwa produktu | GLC12-A LED Światło kopalni węgla |
|---|---|
| Jasność | 25000 luksów |
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Władza | 3W |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED GLS-6 |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | komputer |
| Źródło światła | LED |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Świetlny | 85 lum |
|---|---|
| Aktualność | 180mA |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Wodoszczelny | IP68, |
| Źródło światła | doprowadził |
| Źródło światła | PROWADZONY |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 luksów |
| Strumień świetlisty | 1000-10000 mb |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Klasa IP | wodoodporność IP67 |
| Nazwa produktu | Światło LED dla górników |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |