| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | GLT-2 bezprzewodowe światło świetlne kopalni Led Miner |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | lekkie, przenośne światło górnicze LED |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | lekkie, przenośne światło górnicze LED |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Czas pracy | 10 godzin |
|---|---|
| Liczny czas świecenia | 13 do 15 godzin |
| Źródło światła | LED |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| źródło ledowe | 1 ML i 2AL |
| Rodzaj ładowalny | - Tak, tak. |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40 - 60 stopni |
| Dostosowanie | - Tak, tak. |
| Rodzaj światła | ledowe światło robocze |
| Kolor | Żółty/Pomarańczowy/Niebieski |
| Źródło światła | 16 sztuk diod F5 |
|---|---|
| Kolor obudowy lampy | Kolor czerwony/niebieski/bursztynowy/żółty dla opcji |
| Tryby oświetlenia | 9 rodzajów trybów oświetlenia |
| napięcie | Napięcie stałe 4,5 V |
| Władza | 5w |
| Źródło światła | 16 sztuk diod F5 |
|---|---|
| Kolor obudowy lampy | Kolor czerwony/niebieski/bursztynowy/żółty dla opcji |
| Tryby oświetlenia | 9 rodzajów trybów oświetlenia |
| napięcie | Napięcie stałe 4,5 V |
| Władza | 5w |
| Źródło światła | 16 sztuk diod F5 |
|---|---|
| Kolor obudowy lampy | Kolor czerwony/niebieski/bursztynowy/żółty dla opcji |
| Tryby oświetlenia | 9 rodzajów trybów oświetlenia |
| napięcie | Napięcie stałe 4,5 V |
| Władza | 5w |
| Źródło światła | 16 sztuk diod F5 |
|---|---|
| Kolor obudowy lampy | Kolor czerwony/niebieski/bursztynowy/żółty dla opcji |
| Tryby oświetlenia | 9 rodzajów trybów oświetlenia |
| napięcie | Napięcie stałe 4,5 V |
| Władza | 5w |