| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| napięcie | AC85-265V |
|---|---|
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Źródło światła | LED |
| Gwarancja | 2-5 lat |
| Strumień świetlny | 1000-10000 mb |
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
|---|---|
| napięcie | AC85-265V |
| Źródło światła | LED |
| Gwarancja | 2-5 lat |
| Strumień świetlny | 1000-10000 mb |
| Wielkość | Φ54,9 * 256 mm |
|---|---|
| Zasilanie LED | 3W |
| Jasność | 18000 luksów / 9000 luksów |
| Wodoodporny | IP68 |
| Odległość wiązki | 200 metrów |
| Nazwa produktu | Światło świetlne LED do wybuchu |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | -20℃~40℃ |
| Czas działania | 8-10 godzin |
| Czas rozładowania | 4-6 godz |
| Pojemność akumulatora | 6Akumulator litowo-jonowy.4Ah / 3.2Ah |
| Nazwa produktu | Światło górnicze dla przemysłu |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Światło górnicze LED |
|---|---|
| Świetlny | 85 lum |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo na lampie czołowej |
| Użycie | Używany do oświetlenia roboczego górnika |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 2,8 Ah |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Rodzaj akumulatora | Naładowanie akumulatora 18650 |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,EMC,FCC |
| Użycie | Wydobycie, biwakowanie, przemysł, awaryjne, walki przeciwpożarowe |
| Źródło światła | Cree LED |
| Ocena IP | IP68 |
| Nazwa produktu | Światła dla hełmów bezpieczeństwa stosowane w górnictwie |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Gwarancja | 1 rok |