| Nazwa produktu | Światło świetlne GLT-2 |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | Ładowalna lampa górnicza LED GLT-2 |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | LED |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED KL5LM |
|---|---|
| Władza | 1,05 W |
| Źródło światła | LED |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6,6 Ah |
| Wodoodporny | IP68 |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Latarka czołowa LED dla górników o pojemności 6,8 Ah |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Światła dla hełmów górniczych |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 25000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 385 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Słabe-praca-mocne-aux.-SOS 5 trybów oświetlenia |
| Władza | 2,96 W |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |