| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Led Safety Cordless Mining Cap Lamps (Lampy bezprzewodowe do kopalni) |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa pozycji | Światło główne górnicze LED do ponownego ładowania |
|---|---|
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| stopień oświetlenia | 4000 LUKSÓW |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numer modelu | GL-T666 |
|---|---|
| Źródło światła | jedna dioda Cree |
| Długość życia | 100000 godz |
| Czas pracy | 8 godz |
| Waga | 280G |
| Nazwa produktu | Przenośna awaryjna elektrownia |
|---|---|
| Funkcja | Obsługa szybkiego ładowania, ładowanie panelu słonecznego, wyświetlacz LED, uchwyt, obsługa ładowani |
| Rodzaj | Wodoodporny, szybkie ładowanie, z wtyczką, duża pojemność, z kablem, PRZENOŚNY, stacja zasilająca, p |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiFePO4 |
| Pojemność akumulatora | 537,6 Wh |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 25000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 385 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Słabe-praca-mocne-aux.-SOS 5 trybów oświetlenia |
| Władza | 2,96 W |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED KL5LM |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 7,8 Ah |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | komputer |
| Źródło światła | LED |
| Nr modelu | GL-T666 |
|---|---|
| Pojemność | 7.8ah |
| Regulowany uchwyt lampy | 90° |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Odporność na uderzenia | Spadek do 1 metra |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Światło LED dla górników |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |