| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Numer modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Aplikacja | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa pozycji | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA - 800mA |
| Moc światła głównego | 1,4 W - 3 W |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Czas pracy | 16 ~ 18 godzin |
|---|---|
| Klasa IP | wodoodporność IP67 |
| Główny prąd świetlny | 280mA |
| Główne światło świeci | 169 lum |
| Oświetlenie oświetleniowe | 4000 LUKSÓW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |