| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Strumień świetlny | 1000-10000 mb |
|---|---|
| Cechy | Wodoodporne, odporne na kurz, odporne na eksplozję |
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Główne światło świeci | 348 lum |
| Nazwa przedmiotu | GL12-A |
| Nazwa produktu | Stojak do ładowania |
|---|---|
| Użycie | do ładowania lamp górniczych GLC-6S |
| ochrona | Zabezpieczenie przed zwarciem, przeładowanie, przetężenie, przepięcie |
| Napięcie wejściowe i prąd | 110 V-240 V/10 A |
| napięcie i prąd wyjściowy | 5V/2A |
| Nazwa produktu | Stojak do ładowania |
|---|---|
| Użycie | do ładowania lampy górniczej GLC-6 |
| ochrona | Zabezpieczenie przed zwarciem, przeładowanie, przetężenie, przepięcie |
| Napięcie wejściowe i prąd | 110 V-240 V/10 A |
| napięcie i prąd wyjściowy | 5V/2A |
| Nazwa produktu | Stojak do ładowania |
|---|---|
| Użycie | do ładowania lampy górniczej GLC-6 |
| ochrona | Zabezpieczenie przed zwarciem, przeładowanie, przetężenie, przepięcie |
| Napięcie wejściowe i prąd | 110 V-240 V/10 A |
| napięcie i prąd wyjściowy | 5V/2A |
| Nazwa produktu | Stojak do ładowania |
|---|---|
| Użycie | do ładowania lampy górniczej GLC-6 |
| ochrona | Zabezpieczenie przed zwarciem, przeładowanie, przetężenie, przepięcie |
| Napięcie wejściowe i prąd | 110 V-240 V/10 A |
| napięcie i prąd wyjściowy | 5V/2A |
| Lumen | 216 lum |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Waga | 420g |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Nazwa produktu | Przewodowa lampa górnicza z akumulatorem |
| Wodoodporny | IP67 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
|---|---|
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |