| Nazwa produktu | Półprzewodowa lampa nasadkowa |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Nazwa produktu | Półprzewodowa lampa nasadkowa |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa z półprzewodem i tylnym światłem ostrzegawczym |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa z półprzewodem i tylnym światłem ostrzegawczym |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6800 mAh |
| Napięcie stałe | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 480mA |
| Moc światła głównego | 1,78 W |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6800 mAh |
| Napięcie stałe | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 480mA |
| Moc światła głównego | 1,78 W |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6800 mAh |
| Napięcie stałe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 480mA |
| Główna moc światła | 1,78 W |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
|---|---|
| Wykorzystanie | górnictwo, przemysł, kemping, awaryjne |
| Ocena IP | IP68 |
| Gwarancja ((Rok) | 1 rok |
| Moc lampy (w) | 2,96 W |
| Numer modelu | GL5-D |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6,6 Ah |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Tryby oświetlenia | Wysoki/niski/stroboskopowy |
|---|---|
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Rozświetlony | 216 lum |
| Źródło światła LED | Cree |
| Źródło energii | Bateria do ponownego naładowania |