| Poziom wodoodporności | IP67 |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Gwarancja | 2-5 lat |
| Moc | 10W-100W |
| Aplikacja | Górnictwo, tunel, plac budowy |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Typ baterii | Bateria litowo-jonowa do ładowania |
| Typ | Reflektory |
| Ocena IP | IP67 |
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| Temperatura pracy | -40 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Tworzywo | komputer |
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Główne światło świeci | 348 lum |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| stopień oświetlenia | 7000 LUX |
|---|---|
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
| Standardowe napięcie | 3.7V |
| Władza | 1,3 W |
| Nazwa produktu | KL5LM - przewodowa lampa górnicza |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Lumen | 216 lumenów |
| Waga | 418g |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Tworzywo | komputer |
| Główna jasność światła | 23000 luksa |
| Główne światło świeci | 528 mb |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Tworzywo | komputer |
| Główna jasność światła | 23000 luksa |
| Główne światło świeci | 528 mb |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |