| Nazwa produktu | Bezprzewodowe latarki do kasków |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numer modelu | GLD-6 |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 600mA-800mA-1100mA |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 13,6 Ah |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Cechy | Oszczędność energii, długa żywotność, wysoka jasność |
|---|---|
| Nr modelu | GL2.5-A |
| Główny czas trwania diody LED | 16-18 godz |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
| Ciągły czas pracy | 15 godzin |
| Życie | 100 000 godzin |
|---|---|
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Odporność na uderzenia | ≥1,5m |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Główne światło świeci | 528 LUM |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
|---|---|
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Moc | 10-100 W |
| Opcja montażowa | Mocowanie sufitowe/montaż na haku |
|---|---|
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| Regulowany uchwyt lampy | 90° |
| Color Temperature | 5000K - 6500K (Daylight White) |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
|---|---|
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |