| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Nazwa produktu | Lampa czołowa z półprzewodem i tylnym światłem ostrzegawczym |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| jasność | 200 - 1000 lumenów |
|---|---|
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Nazwa produktu | Przenośna lampa głowiczna LED dla górników |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Akumulator | Bateria litowa |
| Materiał | ABS |
| Pojemność akumulatora | 3.7V |
| Rodzaj | Światło górnicze do podziemia |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Użycie | Przemysł, Kopalnia węgla, górnictwo, awaryjne |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 7Ah |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,CCC,ATEX |
| Użycie | oświetlenie podziemne, oświetlenie górnicze |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Szczegóły pakowania | Jedna lampa i instrukcja obsługi |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Możliwość Supply | 10000 szt./miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny Shenzhen |
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Moc światła głównego | 3W |
| Oświecony | 348 lum |
| Jasność | 25000 luksów |