| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Władza | 0,65 W |
| Waga | 143g |
| Długość życia | 100000 godz |
| Aktualny | 180mA |
| Władza | 1,67 W |
|---|---|
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Żywotność baterii | 1000 cykli |
| Kolor | Czarny biały |
| Stopień wodoodporności | IP67 |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 10,4 Ah |
|---|---|
| Nazwa produktu | GLC12-A |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Materiał | komputer |
| Główna jasność światła | 23000 luksa |
| Główne światło świeci | 528 LUM |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Ocena IP | IP65 |
|---|---|
| Ocena ochrony | wodoodporny IP68 |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,6 Ah |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Oświecony | 96lum |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza na nowo ładowana |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |