| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Typ baterii | Bateria litowo-jonowa do ładowania |
| Typ | Reflektory |
| Ocena IP | IP67 |
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| nazwisko | Ładowalna lampa górnicza |
|---|---|
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Czas świecenia roboczego | 18 godzin |
| Czas pracy | 10 godzin |
| Liczny czas świecenia | 13 do 15 godzin |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Ocena IP | IP68 |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Typ baterii | Bateria litowo-jonowa do ładowania |
| Typ | Reflektory |
| Ocena IP | IP67 |
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| Nazwa produktu | Światła do kopalni węgla na sprzedaż |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Życie | 100 000 godzin |
|---|---|
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Odporność na uderzenia | ≥1,5m |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Główne światło świeci | 528 LUM |
| model | Lampa |
|---|---|
| Kolor | zielony |
| Typ mocowania | Klips do kasku |
| Typ | reflektor |
| Stosowanie | Przemysłowe, przeciwpożarowe |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 300MA |
| Moc światła głównego | 1,1 W |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
| Rodzaj | Reflektory |
| Ocena IP | IP67 |
| Źródło energii | LED |