| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
| Rodzaj | Reflektory |
| Ocena IP | IP67 |
| Źródło energii | LED |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Pojemność baterii | 7800 mah lit-jon akumulator 18650 |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| Klasa IP | wodoodporny IP68 |
| Poziom wodoodporny | IP68 |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Główne światło świeci | 216lum |
| Typ | Górnicza lampa czołowa |
| Czas pracy | 18 godz |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Główne światło świeci | 216lum |
| Typ | Górnicza lampa czołowa |
| Czas pracy | 18 godz |
| Nazwa przedmiotu | GLC-6M |
|---|---|
| Długość życia | 100 000 godzin |
| Model | Lampa |
| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Temperatura pracy | -40 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Tworzywo | komputer |
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Główne światło świeci | 348 lum |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Nr modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Aplikacja | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa przedmiotu | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Moc światła głównego | 1,4 W - 3 W |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza GLT-2 z możliwością ładowania |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
|---|---|
| Główny czas trwania diody LED | 14-16 godz |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| napięcie | AC 100-240V |
| Ocena IP | IP68 |