| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 10400mAh ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA - 800mA |
| Moc światła głównego | 1,4 W - 3 W |
| Tryby oświetlenia | Wysoki/niski/stroboskopowy |
|---|---|
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Rozświetlony | 216 lum |
| Źródło światła LED | Cree |
| Źródło energii | Bateria do ponownego naładowania |
| Light source | One main light two auxliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 6.8Ah rechargeable li-ion battery 18650 |
| Rated voltage | 3.7V |
| Lifespan | 100000 Hours |
| Battery cycles | 1200 cycles |
| Light source | One main light two auxliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 6.8Ah rechargeable li-ion battery 18650 |
| Rated voltage | 3.7V |
| Lifespan | 100000 Hours |
| Battery cycles | 1200 cycles |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Pojemność akumulatora | 14ah akumulator lit-jonowy |
|---|---|
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Moc światła głównego | 4.07W |
| Oświecony | 530lum |
| Jasność | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| Oświecony | 96lum |
|---|---|
| Moc | 100W |
| Główna moc światła | 1,1 W |
| Świetlny | 232 lum |
| Okres życia | 100000 godzin |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Główne światło świeci | 216lum |
| Typ | Górnicza lampa czołowa |
| Czas pracy | 18 godz |
| Nr modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Ocena IP | IP68 |
| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
|---|---|
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Opcje montażu | Sufit, ściana, słup |
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| Pojemność | 13,6 Ah |