| Model | Przewodowa lampa nasadkowa GL8-D |
|---|---|
| Jasność | 15000LUX |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 7,8 Ah |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Czas pracy | 10 godzin |
|---|---|
| Liczny czas świecenia | 13 do 15 godzin |
| Źródło światła | LED |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| źródło ledowe | 1 ML i 2AL |
| Beam Angle | 90 degrees |
|---|---|
| Moc światła głównego | 0,74 W |
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Standard Voltage | 3.7V |
| Materiał | Plastiki i metale |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 7Ah |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,CCC,ATEX |
| Użycie | oświetlenie podziemne, oświetlenie górnicze |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 7Ah |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,CCC,ATEX |
| Użycie | oświetlenie podziemne, oświetlenie górnicze |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Materiał | komputer |
| Główna jasność światła | 23000 luksa |
| Główne światło świeci | 528 LUM |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Czas trwania | 16Hours |
|---|---|
| Gwarancja | 3-5 lat |
| Temperatura kolorów | 5000-6500K |
| Aplikacja | Przemysł wydobywczy |
| Oświecony | 216lum |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Tworzywo | komputer |
| Główna jasność światła | 23000 luksa |
| Główne światło świeci | 528 mb |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Model | Bezprzewodowa lampa trzonkowa GLC-6 |
|---|---|
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Tworzywo | komputer |
| Ważyć | 217g |
| Napęd nominalny | 3.7V |
|---|---|
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |