| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 300mA |
| Moc światła głównego | 1,1 W |
| Nr modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Ocena IP | IP68 |
| Model | Bezprzewodowa lampa nasadkowa GLT-2 |
|---|---|
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
| Tryby oświetlenia | główny - główny/pomocniczy - wyłączony |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,6 Ah |
| Jasność | 5000 luksów |
| Model | GL-T666(B) Latarka przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Moc LED | 3W |
| Jasność na 1 metr | 3500 luksów |
| Ładowanie V/A | 5 V / 1,5 A |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,4 Ah |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Lumen | 216 lum |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza GLT-2 z możliwością ładowania |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | Przewodowa lampa górnicza z akumulatorem |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Wodoodporny | IP67 |
| Waga | 418g |
| Nazwa produktu | GL2.5-A Ładowalna lampa górnicza |
|---|---|
| Świetlny | 85 lum |
| Jasność | 4000 luksów |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 2,8 Ah |
| Długość życia | 100000 godz |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |