| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6800 mAh |
| Napięcie stałe | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 480mA |
| Moc światła głównego | 1,78 W |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6800 mAh |
| Napięcie stałe | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 480mA |
| Moc światła głównego | 1,78 W |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6800 mAh |
| Napięcie stałe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 480mA |
| Główna moc światła | 1,78 W |
| Numer modelu | GL5-D |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6,6 Ah |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Tryby oświetlenia | Wysoki/niski/stroboskopowy |
|---|---|
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Rozświetlony | 216 lum |
| Źródło światła LED | Cree |
| Źródło energii | Bateria do ponownego naładowania |
| Tryby oświetlenia | Wysoki/niski/stroboskopowy |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Illuminous | 216lum |
| Źródło światła LED | Cree |
| Źródło zasilania | Bateria do ładowania |
| Główne światło świeci | 94 Lum |
|---|---|
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
| Aplikacja | Wydobycie, tunel, plac budowy itp. |
| Główna żywotność światła | 100000 godz |
| Stosowanie | oświetlenie podziemne, oświetlenie górnicze |
| Typ baterii | Naładowanie akumulatora 18650 |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,EMC,FCC |
| Stosowanie | Wydobycie, biwakowanie, przemysł, awaryjne, walki przeciwpożarowe |
| Źródło światła | Cree LED |
| Ocena IP | IP68 |
| Czas oczekiwania | 16-18 godz |
|---|---|
| Temperatura barwowa | 5000K |
| Temperatura pracy | -40°C do 50°C |
| Typ baterii | Naładowanie akumulatora 18650 |
| Opcja montażowa | Mocowanie sufitowe/montaż na haku |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 50 ℃ |
|---|---|
| Praca | Dostępne OEM/ODM |
| Typ baterii | Naładowanie akumulatora 18650 |
| Główny czas trwania diody LED | 16-18 godz |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |