| Żywotność baterii | 1200 cykli |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Woltaż | AC100-240V |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Lumen | 261 lum |
|---|---|
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Główny prąd świetlny | 600mA-800mA-1100mA |
| Pojemność baterii | 7000mAh ładowalna bateria Li-Ion |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
|---|---|
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Źródło zasilania | Bateria do ładowania |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Typ baterii | Bateria litowo-jonowa do ładowania |
| Typ | Reflektory |
| Ocena IP | IP67 |
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| Model | Bezprzewodowa lampa górnicza GL2.5-A |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 2,8 Ah |
| Jasność | 4000 luksów |
| waga | 126g |
| Stopień wodoodporności | IP67 |
| Model | GL-WF03 |
|---|---|
| Pojemność baterii | 3500 mAh ładowalna bateria Li-Ion |
| Prąd ładowania | 1,5a |
| Tryby światła | Obracanie — podwójne mignięcie — pojedyncze mignięcie — na zmianę — SOS — ciągłe świecenie (niski) — |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Nazwa produktu | Ładowalna lampa górnicza LED GLT-2 |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| nazwisko | Ładowalna lampa górnicza |
|---|---|
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Czas świecenia roboczego | 18 godzin |
| Czas pracy | 10 godzin |
| Liczny czas świecenia | 13 do 15 godzin |
| Nazwa produktu | Lampa z maską górniczą 5000lux |
|---|---|
| Czas pracy | 10 godzin |
| Ekran OLED | - Tak, tak. |
| Cechy | Silikonowa czapka z dobrym dotykiem |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 25000 LUKSÓW |
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Materiał | ABS |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |